Apple AR gözlük ne zaman satışa çıkacak?

0

Apple AR gözlük

Apple AR ve VR gözlükleri konusunda bir hayli temkinli davranıyor. Yeni iddialar Apple’ın bu gözlükleri daha erken çıkarabileceğini gösteriyor.

Apple AR gözlük için sürpriz yapabilir

Apple’ın artırılmış ve sanal gerçeklik destekli gözlüğü için genel iddialar, 2023 yılında piyasaya çıkacağı yönündeydi. Ancak Apple, bu konuda beklenenden daha erken davranabilir.

Artırılmış ve sanal gerçeklik gözlüğü sektöründe son yıllarda hareketlilik yaşanıyor. Ancak bu alanda bir türlü beklenen seviyeye ulaşabilmiş değil. Apple’ın çıkaracağı yeni gözlük ise büyük bir merakla bekleniyor.

2023 yılında piyasaya çıkmaya beklenen Apple Glass’ın lidar sensörleri ve altı adet lensiyle kullanıcılara yenilikler sunması bekleniyor. Ancak Apple, gözlüğün üretimi konusunda daha hızlı davranabilir. Ortaya çıkan yeni iddialar, Apple Glass’ın 2022 ilk çeyreğinde piyasaya çıkacağı yönünde oldu. Bu konuda sona yaklaşan Apple’ın resmi bir açıklama yapıp yapmayacağı ise merakla bekleniyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>