Apple Blockchain için bir destek daha sundu!

0

Apple Blockchain

Apple Blockchain teknolojisi için oldukça pozitif adımlar atmaya devam ediyor. Kripto para birimlerinin bazılarını borsa uygulamasına koyan Apple, bu konuda bir yenilik daha yaptı.

Apple blockchain için adımlar atıyor

Apple’in kurucu ortağı Steve Wozniak, son günlerde blockchain’in çok büyük bir bilgi teknolojisi olduğuna yönelik açıklamalarda bulunmuştu. Apple’ın şirket olarak da kripto paralara ılımlı yaklaştığı, hatta blockchain teknolojisine yönelik çalışmalar yürütmek istediği biliniyor.

Apple, borsa uygulamasında XRP, BTC ve Qtum gibi kripto paralara bir süredir yer veriyor. TRON’un kurucusu Justin Sun’ın Twitter üzerinden yaptığı yeni bir açıklamaya göre ise bu uygulamada artık TRX’e de yer verilecek.

Kullanıcılar, uygulama üzerinden TRX fiyatlandırması, piyasa değeri gibi veriler yer alacak. Kullanıcıların bu bilgilere ulaşması için manuel olarak TRX-USD seçeneğini eklemesi gerekecek.

Yenilik sayesinde yatırımcılar, anlık olarak piyasa analizi yapabilecek. Ayrıca Apple gibi bir teknoloji devinin kripto paralara yönelik

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>