Apple Campus 2’den Yeni Görüntüler

0

New-Apple-campus

Apple’ın merkez üssü olması için tasarlanan Apple Campus 2’nin inşaatına devam edilirken son gelen video ile inşaatta büyük bir gelişme kaydedildiği görülüyor. Bu ay içerisinde bir drone ile Apple Campus 2’nin yeni 4K videosu çekildi. Videoda göreceğiniz üzere inşaat oldukça ilerlemiş durumda. Son görüntülerden beri Apple’ın merkez üssünün dairesel yapısını oluşturan parçalar netleşmiş ve yükselmiş gözüküyor.

Apple’ın bu yeni karargahında 13.000 kişi çalışacak. Apple Campus 2 tamamlandığında, 2,8 milyon metrekarelik halka şeklindeki ana bina, çeşitli park yapıları, 100.000 metrekarelik bir fitness merkezi, 120.000 metrekarelik bir oditoryum, özel bir ziyaretçi merkezi ile kafeterya ve Apple Store yer alacak. Ayrıca bütün kampüsün %80’lik bir bölümü tamamen yeşil alan olarak ayrılmış durumda.

Her şey planlandığı gibi giderse Apple’ın ikinci “uzay gemisi” merkezinin inşaatı 2016 yılının sonunda tamamlanmış olacak.

Kampus alanında çekilmiş videoyu ise aşağıda izleyebilirsiniz.

 

YouTube video

 

Kaynak: ShiftDelete.Net

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>