Apple Dünya Geliştiriciler Konferansı artık herkese açık

0

Apple_WWDC2015Apple bugün 26. yıllık Dünya Geliştiriciler Konferansı’nın (WWDC) 8 – 12 Haziran tarihleri arasında San Fransisco’da Moscone West Merkezi’nde yapılacağını ve bu sene geliştiriciler için hiç olmadığı kadar çok oturum yayınlanacağını duyurdu.

Apple’ın ünlü geliştirici topluluğu, yenilikçi uygulamalarını oluşturmayı sürdürmelerine yardım eden iOS ve OS X’in geleceği hakkında bilgi almak için WWDC’de bir araya gelecek. WWDC Konferansı, geliştiricilerin işlerine yeni teknolojileri entegre etmesine ve uygulamalarını daha da geliştirmesine yardımcı olacak 100’ün üzerinde teknik oturuma, 1000’in üzerinde Apple mühendisine ve uygulamalı laboratuvarların yanı sıra geçen yılın en iyi yeni uygulamalarının vitrine çıktığı Apple Tasarım Ödülleri’ne ev sahipliği yapacak.

Geliştiriciler 17 Nisan Cuma günü Pasifik Yaz Saati ile 10:00’a kadar WWDC web sitesinden bilet başvurularını yapabilecek. Biletler rastgele seçme işlemiyle katılanlara dağıtılacak ve geliştiriciler en geç 20 Nisan Pazartesi günü Pasifik Yaz Saati ile 17:00’ye  kadar başvurularının durumu hakkında bilgi alacak. Dünyanın her yerindeki öğrencilere ve katılan STEM kuruluşlarının üyelerine ücretsiz bir bilet kazanma fırsatı vermek içinse 350’ye kadar WWDC Bursu dağıtılacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>