Apple Haritalar uygulaması güncelleme aldı

0

Apple Haritalar uygulaması

Apple Haritalar uygulaması için yeni bir güncelleme geldi. Bu güncellemeyle kullanıcılara daha kolay ve daha detaylı görünüm imkanı sunuluyor.

Apple Haritalar uygulaması için yenilikler

Kullanıcılara büyük kolaylıklar sunan haritalar servisleri, yayınlanan güncellemelerle rekabet etmeye devam ediyor. Son olarak teknoloji sektörünün dev ismi Apple’ın Haritalar servisi için yeni bir güncelleme yayınlandı.

Yayınlanan yeni güncelleme, kullanıcılara hem daha kapsamlı hem de daha doğru bilgiler sunuyor. AVM’ler, havaalanları, parklar ve binalar yeni güncellemeyle çok daha detaylı bir şekilde görülebiliyor.

Ayrıca yeni güncellemede Google Haritalar’a ait iki özellik de dikkat çekiyor. Apple Haritalar’da artık tıpkı Google Haritalar gibi hedef seçilebilecek. Ayrıca Sokak Görünümü ile sokakta gezer gibi istenilen bölgelerde gezinti yapılabiliyor.

Şu an için yalnızca ABD’deki kullanıcılar için sunulan güncellemenin yeni sürümünde, sık kullananlar özelliği de bulunuyor. Bu özellikle kullanıcılar sık kullandıkları bölgeleri direkt olarak seçebiliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>