Apple küçük işletmeler için abonelik hizmeti başlattı

0

Apple küçük işletmeler

Apple küçük işletmeler için abonelik hizmetini duyurdu. Bu hizmetle küçük işletmeler BT departmanlarına destek sağlayabilecek.

Apple küçük işletmeler için abonelik hizmetini tanıttı

Apple, küçük işletme sahiplerinin çalışanları tarafından kullanılan Apple cihazlarını yönetmelerine yardımcı olmayı amaçlayan yeni bir abonelik hizmeti başlattı.

Apple’ın Business Essentials olarak adlandırdığı hizmet, Microsoft Corp veya VMware Inc gibi şirketlerin telefon, dizüstü bilgisayar ve tablet filolarını kurmak ve güvende tutmak için büyük işletmelere sattığı yönetim yazılımlarına benziyor. Ancak Apple’ın bu sürümü, küçük bir BT departmanına sahip olan veya hiç olmayan 50 ila 500 çalışanı olan işletmeler için basitleştirilmiş.

Hizmet, bir işletmenin her bir çalışan için kaç cihaz yönetmek istediğine ve işletmenin ne kadar bulut depolama alanı istediğine bağlı olarak, kullanıcı başına aylık 2,99 ila 12,99 ABD Doları arasında bir maliyete sahip olacak. Ek bir aylık ücret karşılığında Apple, bir işletmedeki bozuk donanımı dört saat içinde onarmak veya değiştirmek için bir hizmet de sunacak, ancak şirket bu hizmet için henüz bir fiyatlandırma belirlemediğini söyledi.

Apple’ın kurumsal ve eğitim pazarlamasından sorumlu başkan yardımcısı Susan Prescott: “Zaman çok önemlidir, küçük işletmeler için en değerli kaynaklarından biridir” dedi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>