Apple küresel iletişim sorumlusu pozisyonu için görevlendirme yaptı

0

Apple küresel iletişim

Uzun bir aranın ardından Apple küresel iletişim sorumlusu pozisyonu için görevlendirmede bulundu. Stella Low, bu göreve getirildi.

Apple küresel iletişim sorumlusu Low oldu

Apple’da uzun bir süredir küresel iletişim pozisyonu boştaydı. Teknoloji devi, bu görev için stratejik bir planlamaya gitti.

Cisco’nun eski yöneticisi Stella Low, küresel iletişim sorumlusu olarak Apple’da göreve başladı. Low bu pozisyonda direkt olarak şirketin COE’su Cook’a bağlı bir şekilde çalışacak.

Apple sözcüsü ise yaptığı açıklamada, Low’un olağanüstü bir deneyime ve liderliğe sahip olduğunu, bunu Apple’a taşıyacağını vurguladı. Ayrıca Low’un önemli bir hikayesi olduğunu, bir sonraki bölümü ise birlikte yazacaklarını belirtti.

Apple, yöneticisi düzeyinde yaptığı değişimlerle şirkette yeni bir yapılanmaya gidiyor diyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde Joswiak şirketin küresel pazarlamasının, Ternus ise donanım mühendisliği bölümünün başına getirilmişti.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>