Apple Park ziyarete açıldı

1

Apple Park

Apple Park, yeni iPhone’ların lansmanında ziyaretçilerin ilgi odağı olmuştu. Devasa bir alana, yeşili odak noktası haline getirerek inşa edilen Park artık halkın ziyaretine açıldı.

Apple, misafirleri için Apple Park’ın yeniliklerini deneyimlemenin bir yolu olan Visitors Centre’ı resmen açtı. Böylelikle Apple, yeni parkının kapılarını halka ikinci kez açmış oluyor. Bu açılışların ilki milletvekilleri ve gazetecilerin iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X’in lansmanına davet edildikleri 12 Eylül tarihinde gerçekleşti.

Ziyaretçi Merkezi dört ana bölümden oluşuyor. Geleneksel bir tuğla-harç deposu, bir kafe, bir gözlem güvertesi ve Apple Park’ın kendisini kapsayan bir artırılmış gerçeklik deneyimini sergileme alanı bu dört bölümü oluşturuyor. AR yazılımı ile Park’ın içindeki farklı binalar hakkında çeşitli bilgi ve notlar ziyaretçilerin ekranında canlanıyor.

Apple Park ziyaretinde yapılabilecekler

Apple gömlekleri satın almak

Şapkalar, poşetler ve bebek eşyaları satın almak

Çatıdaki terasın keyfini çıkarmak. Konuklar üst katta, ana binanın güzel manzaralarını görmek için çatı terasa çıkabilirler.

Sanal Apple Park’ı keşfetmek

Yorumlar

  1. Bebek esyalari? Bebek esyalari bile aliyorlardir insanlar uzerinde apple logosu var diye. Yazik.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>