Apple Pay kullanıcıları Bitcoin alabilecek

0

Apple Pay kullanıcıları Bitcoin

Apple Pay ile Lumi Wallet arasında yapılan entegrasyon, kripto para piyasasını umutlandırdı. Artık Apple Pay kullanıcıları Bitcoin alabilecekler.

Apple Pay kullanıcıları Bitcoin alıp satabilecek

Son günlerde kripto para cüzdanları ile dijital ödeme kanalları arasındaki entegrasyonlara sık sık şahit oluyoruz. Bu kez kripto para cüzdanı Lumi Wallet ile Apple Pay entegrasyon çalışması yaptı.

Bu entegrasyonla birlikte 383 milyon Apple Pay kullanıcısının, çok kolay bir şekilde Bİtcoin alabilmesinin önü açıldı. Kullanıcılar Satın Al, tutar girişi, Apple Pay adımlarını izleyerek çok kolay ve hızlı bir şekilde kripto para satın alabilecekler.

Şu anda Lumi Wallet’ın ise 750 bini aşkın kullanıcısı bulunuyor. Entegrasyon ile kullanıcılar Bitcoin ve ETH alıp satabilecekler. Bir kripto para cüzdanıyla Apple Pay gibi bir dijital ödeme devinin arasında yapılan bu anlaşmanın, kripto para ekosistemi için önemli bir adım olduğu belirtiliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>