Apple, Platoon’u satın aldı

1

Sanatçıların kendini geliştirmesine odaklı hizmetler sunan bir startup olan Platoon, sosyal medyada popülerliğini artırırken Apple’ın da gözünden kaçmadı. 

İçerik üretimi ihtiyacına cevap verecek

Dünyanın en zengin ve güçlü şirketi Apple, içerik üretimi ve pazarlaması alanına giriş yaparken bu konuda yardımına ihtiyacı olan sanatçıların yoğunlaştığı paltformları da ele geçirmek için kesenin ağzını açmış gibi görünüyor.

Şirketin Plaaton’u satın almak için ne kadar ödediği şimdilik bilinmiyor ancak Plaaton sanatçıların işlerini dijital olarak dağıtmayı kolaylaştırırken farklı analitik ölçümlerle sanatçılara ve reklam verenlere ölçülebilir sonuçlar sunuyor ve arkasındaki güçlü alt yapı ile Apple’dan yüklü bir fiyat istemiş olabileceği tahmin ediliyor.

TechInside Haber

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorumlar

  1. Platoon mu, Plaaton mu?

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>