Apple şarkı yazarlarını ön plana çıkaracak

0

Apple şarkı yazarları

Apple şarkı yazarlarını öne çıkarak yeni özellik geliştirdi. Apple Music’te şarkı yazarları ve müzisyenler yeni bir deneyim yaşayacak.

Apple şarkı yazarlarını destekleyecek

Günümüzde hızlı tüketimle birlikte içerikler ön planda oluyor. Ancak üreticiler, bun dönemde daha geri planda kalabiliyor.

Apple Music yeni özelliğiyle üreticileri destekleyecek bir adım atıyor. Behind The Songs isimli özellikle Apple Music, abonelik sistemini devreye alıyor. Söz yazarları, yayıncılar ve yapımcılar için abone olunarak, buradan çıkan eserler direkt olarak kullanıcılara sunulacak. Böylelikle üreten kişiler, dinleyici kitlesiyle daha etkileşimli bir şekilde bir araya gelebilecek.

Sanatçılar eserlerden büyük gelirler elde edebilirken, müzisyenler ve söz yazarları geri planda kalıyor. Ayrıca bu kişilerin kendilerini ifade edebildikleri, dinleyicilerle bir araya gelebildikleri bir platform da bulunmuyor. Apple Music ise şarkıların arkasındaki bu önemli isimlerin dinleyicilerle bir araya gelmesini sağlayacak. Dinleyicilerin bu özelliği ne kadar etkin bir şekilde kullanacağı ise şimdiden merak ediliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>