Apple Tasarım Ödülleri sahiplerini buldu

0

2019 Apple Tasarım Ödülleri, sanatsal, teknik başarıları ve daha fazlası için dokuz iOS uygulama ve oyun geliştiricisine dağıtıldı

Apple geçtiğimiz hafta Apple Tasarım Ödülleri’ne ev sahipliği yaptı ve üstün sanatsal ve teknik başarıları, kullanıcı arayüzü ve uygulama tasarımları için dokuz iOS geliştiricisine ödül dağıttı. Kazananlar, Avustralya, Avusturya, İngiltere, Fransa, İtalya, Litvanya ve ABD gibi birçok ülkedeki çeşitli büyüklüklerdeki şirketlerden geliştiriciler oldu. Ödül kazanan uygulamalar fotoğraf düzenlemeden çizim yapmaya, tıbbi görüntülemeye, spor ve oyunlara kadar birçok kategoriyi temsil ediyor. Uygulamaların her biri kullanıcı arayüzü tasarımına, ses tasarımına, grafik, kontrol ve oyun tasarımına eşsiz bir yaklaşım sunuyor ve dokunsal özellikler, Metal ve Core ML gibi çığır açan Apple teknolojilerinden yararlanıyor. 

Ödül kazanan uygulama ve oyunlar şöyle:

Ordia: Loju’nun sunduğu “Ordia”, oyuncuların yeni bir hayat formu olarak tuhaf ve tehlikeli bir dünyaya adım attıkları tek parmakla oynanan bir aksiyon oyunu.

Butterfly IQ: Butterfly Network’ün sunduğu Butterfly IQ, tek bir algılayıcıyla, geleneksel radyolojiden daha düşük bir maliyetle tüm vücudun ultrason görüntüsünü veriyor.

ELOH: Broken Rules’un sunduğu ELOH, oyuncuların ritmi izlemesine olanak veren müzikli bir bulmaca oyunu.

Flow: Moleskine’in Flow uygulaması, fikirleri çizime dökmek, düşünceleri yakalamak ve dikkat dağıtan veya çalışmayı bölen şeyler olmaksızın yaratıcılığı keşfetmek için bir alan sunuyor.

Thumper:Pocket Edition: Drool’un sunduğu “Thumper: Pocket Edition”, klasik atari tipi aksiyon, hız ve yoğun fiziksel etkileşimle etkileyici bir müzikli oyun deneyimi sunuyor.

Pixelmator Photo: Pixelmator ekibinin sunduğu Pixelmator Photo, CoreML’in gücünden yararlanarak kullanıcılara profesyonel görünen fotoğraf düzenlemeleri yapma olanağı veren yenilikçi bir fotoğraf düzenleme uygulaması.

The Gardens Between: The Voxel Agents’in sunduğu The Gardens Between, zaman, hafıza ve arkadaşlıkla ilgili tek oyunculu muhteşem bir macera bulmacası oyunu.

HomeCourt: NEX Team’in sunduğu HomeCourt oyunu, basketbol antrenmanlarının geleceği. CoreML’den yararlanan HomeCourt, yalnızca iPhone kamerasını kullanarak basketbol atışlarının ve antrenmanlarının takibini ve kaydını yapıyor ve derin analizlerini aktarıyor.

Asphalt 9: Legends: Gameloft’un sunduğu Asphalt 9: Legends’da oyuncular dünyanın bazı en güzel yarış arabalarını yarıştırmak için inovatif kontroller kullanıyor.

 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>