Apple Windows için yazılımcı arıyor

0

Apple Windows

Apple LinkedIn üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. Bu ilanla Apple Windows için yeni multimedya uygulamalarını geliştirmeyi hedefliyor.

Apple Windows için çalışıyor

Apple, kendi uygulamaları için macOS’ta sık sık güncellemeler yayınlıyor. Son olarak Apple’ın popüler medya oynatıcısı iTunes; Music, Apple TV ve Podcast olmak üzere üç farklı uygulamaya ayrıldı.

Ancak macOS tarafında yaşanan bu ayrılma, Windows tarafında eski haliyle duruyor. Apple’ınLinkedIn üzerinde yayınladığı yeni iş ilanında, Windows tarafında güncelleme yapmak istediği görülüyor. İş ilanındaki detaylarda, Windows için yeni nesil medya uygulamaları oluşturmaya yardımcı olacak mühendislere ihtiyaç duyulduğu belirtiliyor.

Yani önümüzdeki günlerde Windows tarafında iTunes’un güncellenmesi pek de sürpriz olmayacak. Apple uygulamalarında yaptığı yenilikleri Windows ve Xbox cihazlarda da yayınlayacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>