AR View Android cihazlarda kullanılabilecek

0

AR View

Amazon’un Ar View uygulaması, Android kullanıcılar için Play Store’a ekleniyor. AR View ile kullanıcılar, çevrimiçi ürünleri görüntüleyebilecek.

AR View ile görüntüleme

Amazon, Google ARCore’u destekleyen Android cihazlar için AR-View uygulamasını getiriyor. Bu uygulama ile kullanıcılar, seçtikleri ürünü satın alma işleminden önce artırılmış gerçeklik teknolojisi ile evlerinin içinde görebilecekler. Örneğin; bir koltuk takımı almak isteyen tüketici, beğendiği koltuk takımını artırılmış gerçeklik destekli uygulama sayesinde evinin içinde nasıl durduğunu görebilecek.

Bu özellik Kasım ayında iOS’ta ilk kez Apple’ın ARKit’iyle başlatımıştı. Android cihazlarda AR görünümünü kullanmak için kullanıcıların öncelikle Google Play mağazasından ARCore uygulamasını indirmesi gerekecek. Kullanıcı dostu uygulama sayesinde müşteri memnuniyetinin artırılması planlanıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>