Techinside Google News
Techinside Google News

Arabanızı sizden çok düşünen uygulama!

Otokonfor, mobil Uygulama ve web Sitesiyle otomobil servislerini tek platformda topluyor
- Advertisement -

Otokonfor, sektördeki boşluğu doldurmayı hedefleyen bir mobil uygulama ve web sitesi. Lastik yıkama, çekici hizmeti ve periyodik bakım gibi aracınıza dair tüm gereksinimleri bir araya getiriyor.

Otokonfor kurucusu Özgün Yalın ile Otokonfor mobil uygulamasını mercek altına aldık, aynı zamanda girişimcilik ekosistemini, girişimlerine yatırım bulmak isteyen girişimcilerin kuracakları ortaklıklarla çözüme yönelik adımları nasıl atabileceğini değerlendirdik.

Otokonfor’un kurucusu Özgür Yalın, şirketin ana sponsoru RS Otomotiv’in desteğinin yanı sıra çeşitli servis sağlayıcılarla kurdukları ortaklıkların da önemine vurgu yapıyor. Şu anda yürüttükleri yatırım turunun yüzde 80 tamamlandığını belirten Yalın, bu yatırımın şirketin ağını genişletmeye ve daha geniş bir kitleye ulaşmaya yardımcı olacağını ifade ediyor. Çeşitli firmalarla ortaklık kurarak, pazarlama için yeni kapılar açıldığına dikkat çeken Yalın, bu tür aktif işbirliklerinin avantajlı olabileceğini belirtiyor.

Verilen hizmetin maliyetini anlamak önemli

Verilen hizmetin maliyetini anlamanın önemini vurgulayan Yalın, bu sayede belirsizliklerin ortadan kaldırıldığını ve otomotiv sonrası piyasada büyük bir sorunun çözüldüğünü anlattı. Ayrıca, küresel pazarı analiz etmenin ve Türkiye pazarında büyüme potansiyelini değerlendirmenin önemli olduğunu da dile getirdi. Oto Konfor markası, küresel rakiplerle rekabet etmeyi ve Türkiye’ye yatırımı teşvik etmeyi hedefliyor. Yalın, gelecekteki girişimcilere de tavsiyelerde bulunarak, pazarda bir ihtiyacı gidermenin ve güçlü bir destek sistemine sahip olmanın önemini vurguluyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir