Araç çağırma hizmeti Grab kesintiye uğradı

0

Araç çağırma hizmeti Grab

Araç çağırma hizmeti Grab uygulamada yaşanan sorunla kesintiye uğradı. Asya’daki müşterilerde, kesinti nedeniyle şikayetler oldu.

Araç çağırma hizmeti Grab sorunla ilgileniyor

Güneydoğu Asya’dan Grab yaptığı açıklamada; Singapur, Endonezya ve Malezya’daki müşteriler ve sürücüler, uygulamanın araç çağırma işlevlerini kullanmakta sorun yaşadıklarından şikayet ederek hizmetlerinde bir kesinti yaşadığını söyledi.

Grab, Facebook sayfasında “Hizmetlerimizden bazılarına şu anda erişilemiyor. Bunu araştırıyoruz ve uygulama tekrar çalışmaya başladığında güncelleme yapacağız” dedi.

Grab, sekiz ülkede 400’den fazla yerde araç çağırma, yiyecek ve market teslimatı ve ödemeler sağlayan Güneydoğu Asya’nın en popüler “süper uygulamasını” işletiyor. Grab, “Uygulamayla ilgili bazı teknik sorunlar yaşıyoruz ve mühendislerimiz sorunu çözmek için çalışıyor” dedi.

Böylesine popüler bir uygulamada yaşanan kesinti müşteriler tarafında tepkilere neden oldu. Ayrıca bu kesintinin, Grab’in marka değeri için de zarar verici olduğunu söyleyebiliriz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>