Arama kurtarma drone’u tanıtıldı

0

arama kurtarma drone’u

Dünyanın en büyük drone üreticisi DJI, arama kurtarma drone’u DJI Mavic Enterprise’ı tanıttı. Bu drone ile Mavic ailesi büyüdü.

Arama kurtarma drone’u: DJI Mavic Enterprise

DJI, geçtiğimiz günlerde Mavicdrone ailesine yönelik bir tanıtım yapmıştı. Bu drone ailesine son olarak DJI Mavic Enterprise eklendi. Arama kurtarma çalışmaları için geliştirilmiş olan DJI Mavic Enterprise, özellikleriyle dikkat çekiyor.

Saniyede 100 megabite kadar 4K çekim imkanı veren bu model, 24 GB’lık hafıza ile geliyor. Ayrıca şifrelenebilir özelliği sayesinde verilerin güvenliğini de sağlıyor. Tam şarj ile yaklaşık 30 dakika havada kalabilen drone, üç farklı aksesuara sahip.

Arama kurtarma için geliştirilen drone’da 2400 lümenli spot ışığı aksesuarı yer alıyor. Yanı sönen bir flaşı da bulunan drone, ayrıca 100 dB’lik hoparlöre de sahip.

Kamera ve depolama özellikleriyle DJI Mavic 2 Zoom modelinden daha gelişmiş olan DJI Mavic Enterprise, profesyonel ekipler tarafından kullanılabilecek. Ayrıca DJI Mavic Enterprise’da otonom uçuş modu da yer alıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>