Arena, Dell SonicWALL distribütörü oldu

0

Dell_SonicwallArena, Dell tarafından satın alınan SonicWALL‘un güvenlik cihazları ve bu cihazlara bağlı yazılım ürünlerinin distribütörü olduğunu açıkladı. Sonicwall ürünlerinin Türkiye çapında daha çok müşteriye ulaştırılmasını sağlayacak olan bu anlaşma ile tüm iş ortakları yeni ve katma değerli satın alma olanaklarına sahip oldu.

Anlaşma sonrası görüşlerini açıklayan Arena Genel Müdür Yardımcısı Atıf Büyüksoy, katma değerli iş modelleri ile hizmet vermenin heyecanı içinde olduklarını ifade ederken sözlerini şöyle sürdürdü:

“Dünyanın önde gelen markası Dell’in; server storage, network ve Dell Wyse’ın da thin client çözümleri ile Dell çatısı altında müşterilerimize değer sunuyoruz. Bunun yanı sıra günümüzün en önemli ihtiyacı olan güvenlik alanında önemli bir markayı daha portfoyümüze katmaktan mutluluk duyuyoruz. Dell markasının uçtan uca tüm çözümlerini iş ortaklarımıza ve iş ortaklarımzın müşterilerine sunmak, Arena Value değerini bir kez daha ön plana çıkarıyor. Dell Sonicwall işbirliğimiz tüm iş ortaklarımıza hayırlı olsun.”

SonicWall’un kurulduğu 1991 yılından bu yana Gartner’ın raporlarında sınıfında lider markalar arasında yer aldığını belirten Dell Software İş Geliştirme Müdürü Özben Miçooğulları ise konuyla ilgili şunları söyledi:

“Başta güvenlik duvarı olmak üzere çeşitli güvenlik ürünleriyle tanınan SonicWALL, kurumsal çözümler pazarındaki bu başarısını daha da ileriye taşımak için konusunda uzman iş ortaklarıyla faaliyetlerine devam etmektedir. Bu kapsamda güvenlik cihazları ve bu cihazlara bağlı yazılım ürünlerinin dağıtıcısı olarak Arena ile gerçekleştirdiğimiz stratejik iş ortaklığından doğan sinerji ile, müşterilerimize doğru ürünleri doğru zamanda ve uygun finansal modeller ile ulaştırmayı hedefliyoruz.”

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>