Arena, Ricoh’un Türkiye dağıtıcısı oldu

0

Arena Bilgisayar, yaptığı açıklamada, iş süreçlerinin akıcı ve sorunsuz olmasını sağlayarak, müşterilerinin verimlilik ve karlılıklarını arttıran teknoloji ve dönüşüm hizmetleri sunan Ricoh’un Türkiye Distribütörü olduğunu duyurdu.

Konuyla ilgili olarak Arena Bilgisayar Genel Müdür Yardımcısı Kenan Akbaş şu sözleri aktardı:

“Ricoh ile son derece katma değerli bir anlaşmaya imza atmak tüm Arena ailesi olarak, hepimizi gururlandırdı. Ricoh, müşterilerin bilgi sermayesini yönetmesine ve sahip olunan bu sermayeyi başarıya dönüştürmelerine yardımcı olan, müşterilerinin bilgi, işleyiş ve etkileşimlerini düzenlemeleri için müşterileri ile birlikte Avrupa çapında çalışma yürütmeyi başarmış çok yönlü bir marka. Arena Bilgisayar olarak en büyük hedefimiz, 20 yılı aşkın tecrübemiz ve yenilikçi iş modellerimiz ile dünya devi markaların en yeni teknoloji ürünlerini iş ortaklarımız aracılıyla Türkiye’nin dört bir tarafına ulaştırmak, ülkemizin bilgi toplumuna dönüşmesine katkıda bulunmaktır. Önümüzdeki dönemde, yaygın satış ağımız, sektöre hâkimiyetimizle son kullanıcılara ve kurumsal firmalara katma değer sağlayacağından emin olduğumuz Ricoh markasının dağıtıcılığını almış olmaktan ötürü heyecan duyuyoruz”  dedi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>