Arena ve ASUS, Distribütörlük Anlaşması İmzaladı

0

arena-ve-asus

Ürün Portföyüne dünyanın en güçlü markalarını dahil etmeye devam eden Arena,  2015’in 4. çeyreği itibariyle Tayvan merkezli teknoloji devi ASUS ile PC & AIO ürün grubundan sonra Notebook ürün grubunda da distribütörlük anlaşması imzaladı. Anlaşma kapsamında ASUS, ürünlerini, Arena’nın Türkiye genelindeki 20.000’i aşkın aktif iş ortağı aracılığıyla son kullanıcıya ulaştırmayı hedefliyor.

Konuyla ilgili olarak Arena Genel Müdür Yardımcısı Kenan Akbaş, şunları söyledi:

Arena olarak, teknolojiye yön veren dünyanın en önemli markalarından biri olan ASUS ile yapmış olduğumuz işbirliğinden ötürü çok mutluyuz. Üretici ve iş ortaklarımızın ihtiyaçlarından yola çıkarak kurduğumuz, deneyimli kadrolarımız ile ASUS’un yenilikçi son teknoloji dizüstü bilgisayarlarını Türkiye’nin dört bir yanına ulaştıracağız. Bilişim endüstrisinde 2015 yılı zor geçmesine rağmen deneyimli kadrolarımız ve stratejik iş ortaklarımızla birlikte PC pazar payımızı %15’in üzerine çıkartarak, yılın son çeyreğinde ASUS markası ile daha da güçlendik. Bu başarı ile anlaşma imzaladığımız ASUS ürünlerinin pazar payımızı daha da arttırarak %20’nin üzerine çıkarmasını hedefliyoruz. Bu başarıya ulaşmamızı sağlayan bütün iş ortaklarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz. Yeni yıl da istikrarlı bir şekilde büyümeyi sürdürmeyi ve bu birlikteliğin her iki taraf için hayırlı olmasını diliyoruz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>