Arena ve Huawei’den distribütörlük anlaşması

1

Arena Bilgisiyar Huawei’nin Türkiye iş ortaklarından biri oldu. Konu hakkında görüş belirten Arena Bilgisayar Satış ve Pazarlama’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Atıf Büyüksoy, “Katma Değerli İş Modeli ile Yazılım, Donanım ve Servis ile uçtan uca çözüm sunan bir yapıda, güçlü markalarımız ve çözümlerimiz ile hizmet vermenin hedefi ve heyecanı içerisindeyiz. 20 yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz iş ortaklarımıza, yüzde 80’i mühendislerden oluşan teknik kapasitesi yüksek, güçlü kadromuz ile satış öncesi ve sonrası teknik destek sunuyor, ihtiyaç olan her noktada hem kendilerine hem de müşterilerine eğitimler veriyoruz.  Dünya’da ve Türkiye’de sunduğu uçtan uca çözümler ile önemli bir fark yaratan Huawei’nin Server, Storage ve Network ürün gruplarında yaptığımız anlaşma ile iş ortaklarımıza ve iş ortaklarımızın değerli müşterilerine, uçtan uca çözümü sunmaktan heyecan duyuyoruz. Bünyemizde kurduğumuz uzman Huawei mühendis kadrosu ve KOBİ odaklı bakış açımız ve KOBİ ekibimiz ile iş ortaklarımıza Huawei özelinde önemli katma değerler sunacak, işlerinin geliştirilmesi yönünde değerli bir rol üstleneceğiz” dedi.

Huawei Türkiye Kurumsal Çözümler İstanbul Bölge Direktörü Eren Serçe ise “Sektöre 23 yıldır hizmet veren Arena ile distribütörlük anlaşması yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Arena’nın katma değerli yapısı ve odağı ile Huawei’nin uçtan uca çözüm sunan yapısının birlikte, sektöre ve her iki kuruma önemli katkılar sağlayacağı inancındayız. Sektörümüze ve iş ortaklarımıza hayırlı olmasını dilerim” şeklinde görüş belirtti.

Yorumlar

  1. Huawei güvenlik babında halen benden geçer not alabilmiş değil. Dünya pazarında bir yüzdeye sahip olması, şüphe kaynaklarımızı söndürmemeli. Server güvenliği, bulut standartının Türkiye’de tam oturmamış, henüz kıymeti tam anlaşılamamış olması hizmet sağlayıcıları yüzlerce sorumluluktan kurtarıyor olabilir. Aldığım hizmette global lisanslamamın kağıtçıklarını değil, Türkiye’ye has alınan tedbirleri okumak isterim.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>