Artırılmış gerçeklik platformu Skylight R6 çıkıyor

0

Upskill bu hafta akıllı gözlükler için endüstriyel arttırılmış gerçeklik yazılım platformunun en son sürümü Skylight R6’yı başlattı. Skylight’ın altıncı sürümü olan Skylight R6, birçok yeni özellikle birlikte geliyor.

Akıllı gözlük pazarındaki önemli ölçüde büyüme sonrasında Upskill CEO’su Brian Ballard’a göre son birkaç yılda platformunun en son sürümü, şirket genelinde artırılmış gerçekliğin benimsenmesini hızlandırmak için tasarlandı. Ballard, Epson’un Moverio gözlüğünün ve Microsoft’un HoloLens’in piyasaya sürülmesiyle kurumsal müşterilerin artırılmış gerçekliği verdiği değerden giderek emin olduklarını söyledi.

Skylight R6’nın pazara çıkışıyla, şirketlerin mevcut altyapılarını ve veri tabanlarını kaldırabilecek artırılmış gerçeklik uygulamaları oluşturmaları amaçlanıyor. Yeni sürüm, teknik olmayan çalışanların Skylight Uygulamaları oluşturmasına izin veren basit, sürükle-bırak bir arayüz olan Skylight Application Builder ile birlikte geliyor. Arayüz, kullanıcıların uygulamanın farklı akıllı gözlük çeşitleri aracılığıyla nasıl görüneceğini ön izlemesine imkan tanıyor. Aynı zamanda yeni sürümde, canlı HD video iş birliği araçları paketi olan Skylight Live da bulunacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>