Aslanoba’nın yatırımları devam ediyor

0

Türkiye internet ekosisteminin en aktif yatırımcısı Aslanoba Capital’den yatırım alan Modacruz.com’un üye sayısı 30 bini aştı. Avrupa ve Amerika’da yeni alışveriş trendi olarak görülen ikinci el lüks moda alışverişinin Türkiye’deki öncüsü Modacruz.com, Türkiye’de bir ilk olan Modacruz.com, gardırobunda yer işgal eden ve giymediği kıyafetlerinden kurtulmaya karar veren Melis Güçtaş’ın fikriyle,  Onur Selamet ve Ünal Kurt’un yazılım tarafındaki ortaklığıyla, 2014 yılı şubat ayında hayata geçirildi.

Faaliyete geçirildiği tarihten bu yana büyük ilgi görerek 2 milyon TL envanter değerini geçen ve 30 bini aşkın üyeye ulaşan Modacruz.com, Aslanoba Capital’den aldığı ilk tur yatırımıyla, iOS ve Android uygulamalarını eylül ayı içerisinde mobil platformlara taşıyacak.

Modacruz.com’un yıllık hedefleri arasında yurtdışındaki kadınların da dolaplarını Türkiye’den alıma açarak, ikinci el lüks marka alışverişini moda kültürünün vazgeçilmez bir parçası haline getirmek öne çıkıyor.

Bu tip yatırımları ile yatırımcılar arasında bir anda yükselen değer haline gelen Aslanoba’nın sıradaki yatırımı ve sektörü için de bahisler açılmıştır. Fikriniz varsa haberin altına yorum olarak girebilirsiniz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>