Asus mini projeksiyon cihazı tanıttı

0

Asus mini projeksiyon

CES 2021’de Asus mini projeksiyon cihazı tanıttı. Neredeyse bir kahve kupasıyla aynı boyutlarda olan cihaz, 3 saat kesintisiz bir şekilde çalışabiliyor.

Asus mini projeksiyon özellikleri

Teknoloji cihazlarının daha küçük ve daha akıllı hale gelmesine, projeksiyon cihazlarında da şahit oluyoruz. Asus’un CES 2021’de tanıttığı Asus ZenBeam Latte de bu ürünlerden biri oldu.

İlk olarak kahve kupası boyutunda olmasıyla dikkat çeken Asus ZenBeam Latte, perdeyle olan mesafesine bağlı olarak 40 ila 120 inç aralığında görüntü deneyimi sunuyor. 300 ANSI lümen parlaklıktaki cihaz, 3 saat boyunca film izleme ve 12 saat boyunca müzik dinleme imkanı sunuyor.

Asus ZenBeam Latte’nin lümen değerinin düşük olduğunu söyleyebiliriz. Ancak 300 ANSI, loş ortamlarda iyi bir izleme deneyimi sunabilecek özellikte. Ayrıca Aptoide TV uygulama mağazasında bulunan çeşitli uygulamalar aracılığıyla telefondan projeksiyona yansıtma yapmak da mümkün. Asus ZenBeam Latte’nin bu yılın yaz aylarında piyasaya çıkması bekleniyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>