Asus Türkiye, kurumsal pazar için gelecek planlarını paylaştı

0

Asus, iş odaklı yapıya uygun kurumsal ürün serisini, Four Seasons Hotel’de gerçekleştirdiği lansman ile tanıttı

Asus EEMEA Genel Müdürü Benjamin Yeh’in, küresel ve Türkiye özelinde 2020 yılı stratejileri ile öngörülerini aktardığı lansmanda; ASUS Türkiye Sistem İş Birimi Ülke Müdürü Özge Kılıç Güler, barındırdığı teknoloji ile iş dünyasına hız ve üst düzey güvenlik sunan kurumsal ürünlere dair bilgi paylaştı.

Özge Kılıç Güler: “Kurumsal pazarda hedef; 3 yıl içinde yüzde 20 pazar payı”

Toplantıda Türkiye pazarı ve Asus’un yeri konusunda bilgi veren ASUS Türkiye Sistem İş Birimi Ülke Müdürü Özge Kılıç Güler ise, “Kurumsal pazarda, 2020 yılından başlayarak takip eden 3 yıl içinde pazar payımızı yüzde 20 seviyelerine çıkartarak EEMEA bölgesindeki gücümüzü Türkiye kurumsal pazarında da göstermek istiyoruz ve tüm planlarımızı buna yönelik yapıyoruz.” şeklinde konuştu. Bu arada, toplantıda 20 kurumsal ürünün tanıtıldığını not edelim.

ExpertBook B9: 880 gramla dünyanın en hafifi

Magnezyum alaşım kasası sayesinde 880 gram ağırlığı ile dünyanın en hafif 14 inç boyutundaki iş dizüstü bilgisayarı olan B9, aynı zamanda inceliğiyle de ön plana çıkıyor.

ProArt StudioBook Pro 17: En ince ve en güçlü dizüstü bilgisayarı

ProArt StudioBook Pro 17, NVIDIA Quadro grafik kartlarına sahip dünyanın en ince dizüstü bilgisayarlarından birisi konumunda. ProArt StudioBook, etkileyici görseller için daha büyük bir ekranın kompakt bir kasaya sığmasını sağlayan ince çerçeveli NanoEdge ekrana sahip. 

ProArt Station D940MX: Olağanüstü performans, minimum boyut

 Intel 9. Nesil Core i9-9900K işlemciye sahip ProArt D940MX, özellikle profesyonelleri hedef alan ultra yüksek performanslı NVIDIA Quadro RTX 4000 ya da  GeForce RTX 2080 TI grafik işlemcilerini de içinde barındıran kompakt ve ince yapısıyla dikkat çekiyor.

 

 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>