Atari VCS kripto para işlevi ile geliyor

0

Atari VCS kripto para

20 yıllık aranın ardından ilk donanımını piyasaya sürecek Atari, yeniliklere uyum sağlıyor. Atari VCS kripto para işlevi ile çok daha kolay kullanılabilir olacka.

Atari VCS kripto para işlevi ile geliyor

Efsane oyun konsolu Atari, oyuncularla yeniden buluşmaya hazırlanıyor. Bu nedenle yeni Atari VCS için geri sayım da başlamış durumda.

Merakla beklenen Atari VCS’in Kasım ayında piyasaya çıkması bekleniyor. 20 yıl sonra Atari’nin piyasaya süreceği ilk konsol olacak Atari VCS, yeni bir oyun sistemi sunacak. Atari CEO’su Frederic Chesnais Bloomberg’e yaptığı açıklamada yeni konsolun, PlayStation ve Xbox gibi konsollardan farklı bir pazarı hedeflediğini söyledi.

Kripto para işlevi de bulunacak olan Atari VCS ile Atari, yeni bir strateji izleyecek. 29 Ekim tarihinde gerçekleşecek olan lansmanda 1 milyon değerinde Atari Token satılacak. Token başına satış fiyatı ise 25 sent olacak. Bu Token2ların satışı ise Bitcoin.Com adresinden gerçekleşecek. Atari Token kullanarak oyuncular oyunlar ve oyun için satın almalar yapacak. Atari’nin uzun vadeli hedefleri arasında ise Atari Token’ın oyun endüstrisinin resmi para birimi olması yer alıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>