Atos, Bull ile büyüyor

0

Bu birleşme sayesinde Atos, üretim, sağlık ve kamu sektörü için sunduğu  çözüm portföyünü zenginleştirmeyi ve grubun Fransa başta olmak üzere İber Yarımadası, Polonya, Afrika ve Brezilya gibi bölgelerdeki konumunu güçlendirmeyi planlıyor.

Birleşme, Canopy de dahil olmak üzere bulut hizmetlerinden elde edilen yaklaşık 400 milyon avro gelirle Atos’un bulut operasyonlarında Avrupa’daki 1 numaralı konumunu güçlendirecek ve grubun bulut altyapı çözümleri alanındaki operasyonlarını ciddi şekilde geliştirecek.

Atos, Bull markası altında yılda yaklaşık 500 milyon avro gelir sağlayan, büyük veri ve siber güvenliği alanlarında özel bir oluşum yaratmayı amaçlıyor. Hedef, Bull’un siber güvenlik ve yüksek performanslı bilişim alanında sahip olduğu eşsiz deneyimden faydalanarak Atos’un bu segmentlerdeki küresel erişimini ve mevcut operasyonlarını desteklemek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>