Audi boyama kitabı yayınladı

0

Audi boyama kitabı

Karantina nedeniyle canı sıkılanlar için Audi boyama kitabı yayınladı. Ücretsiz olarak yayınlanan bu boyama kitabı, internet üzerinden indirilebiliyor.

Audi boyama kitabı

Koronavirüs karantinası nedeniyle birçok kişi evinde vakit geçiriyor. Yoğun şekilde evde geçen bu süreç, insanların sıkılmalarına ve farklı aktiviteler aramalarına neden olabiliyor.

Audi de bu kişiler için yeni bir girişimde bulundu. Yayınlanan yeni bir adres üzerinden Audi, boyama kitabı yayınladı. Ücretsiz olarak yayınlanan bu boyama kitabı indirilip, çıktı alınabiliyor. Boyama kitabı için kullanıcılar ister çıktı alarak, ister paint gibi dijital ortamlarda boyama yapabiliyor.

Audi, yeni boyama kitabını ‘Tutkunu Boya’ sloganıyla duyurdu. Daha çok yetişkinler için gibi görünen bu boyama kitabının, 6 yaş ve üzeri herkes için uygun olduğu belirtildi.

Kitapta manzara içinde yer alan arabalardan, bir motorun çalışma prensibine kadar çeşitli görseller yer alıyor. Audi, böylelikle kitabın sıkıcı olmamasını da hedeflemiş. Kitap için buraya tıklayabilirsiniz.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>