Audi elektrikli araçlarını tanıttı

0

Alman otomobil üreticisi Audi, 2021 yılında piyasaya süreceği elektrikli Q4 modeli e-tron’un konsept görüntülerini paylaştı.

2021’de üretime girecek

Cenevre Motor Show öncesinde yapılan tanıtımda, yeni elektrikli kompakt SUV modelini anlatan Audi’ye göre, bu konsept Audi’nin yeni nesil elektrikli otomobillerinin temelini oluşturacak.

BMW X2 ve Range Rover Evoque ile aynı segmentte yer alacak olan Q4 e-tron, Audi’nin daha önce tanıttığı e-tron konseptine oranla daha yumuşak bir teknolojik görünüme sahip.

Audi’nin önceki tasarımları çok radikal bir teknolojik görüntü olarak yorumlanmış ve beğeni toplamaktan çok ürkütücü bulunmuştu.

Aracın yeni iç ve dış tasarımları ise, teknolojik yetenekleri kısıtlamadan ama daha “günümüz” çizgisine yakın bir dile sahip olduğu için daha fazla beğeni toplayacak gibi görünüyor.

 

TechInside Haber

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>