Autodesk Türkiye’de yeni isim

0

Autodesk Türkiye Ülke Lideri Murat Tüzüm
Autodesk Türkiye Ülke Lideri Murat Tüzüm

Autodesk, teknoloji sektörünün deneyimli isimlerinden Murat Tüzüm’ü Autodesk Türkiye’nin yeni Ülke Lideri olarak atadı. Autodesk Türkiye Ülke Lideri Murat Tüzüm; şirkete aktif satış, marka yönetimi ve kanal yönetimi konularındaki uzmanlığı ile değer katacak, şirketin iş modelinin dönüşüm sürecini koordine edecek.

Tüzüm, Autodesk bünyesine katılmadan önce beş yıl boyunca DS SolidWorks Corp.’ta Türkiye ve Yunanistan Bölge Satış Yöneticisi olarak görev yaptı. Şirketin Türkiye operasyonunun kurulma sürecini yönetti. Tüzüm daha önce de Adobe’nin Türkiye Distribütörü Medyasoft Bilgi Sistemleri’nde eğitim sektöründen sorumlu satış müdürlüğü ve IBM Türk yazılım grubunda Lotus satış müdürlüğünün de bulunduğu çeşitli pozisyonlarda görev aldı.

Kocaeli Üniversitesi Fizik bölümü mezunu olan Murat Tüzüm, aynı zamanda Işık Üniversitesi’nde Executive MBA diploması sahibidir.

Autodesk Orta Doğu ve Türkiye Başkanı Louay Dahmash, atama ile ilgili olarak, “Türkiye, Autodesk için en önemli ve büyüyen pazarlardan biri. Murat Tüzüm, Türkiye 3B yazılım pazarındaki uzun yıllara dayanan deneyim ve bilgi birikimi ile yerel ekibimizde önemli bir rol üstlenecek. Bu yeni dönem için oldukça heyecanlıyız” diye konuştu.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>