Autodesk’ten farklı sektörler için gelişmiş araçlar

0

Autodesk_2016Autodesk, kavramsal tasarımdan ürünün fabrikadan çıkışına kadar geçen sürecin her aşamasında masaüstü ve bulut kullanıcı deneyimi ile bugüne kadarki en geniş kontrol imkanını sağlayan yeni “Autodesk 2016 Design Suites” yazılım suitlerini pazara sundu. Autodesk tasarım ve yaratım suitleri genişletilmiş araç setleri ile benzersiz birlikte çalışabilirlik ve istikrarlı kullanıcı deneyimi sunuyor.

Her suit AutoCAD 2016, ReCap ve 3ds Max yazılımlarını içeriyor. Bugüne kadarki en gelişmiş AutoCAD olan AutoCAD 2016; zengin görselliğiyle daha hızlı ve detaylı tasarım ve dokümantasyon sağlıyor. Autodesk’in her suitin içinde bulunan ReCap teknolojisi, daha fazla lazer tarama formatı, akıllı ölçümleme araçları, gelişmiş açıklama ve senkronizasyon yetenekleri ile Gerçeklik Programlama (Reality Computing) teknolojisini daha erişilebilir bir hale getiriyor. Autodesk 3ds Max da, kullanıcılara, hangi sektörde olursa olsun, ilham verici deneyimler yaratmak için ihtiyaç duydukları 3B araçları sunuyor.

Sektörlere özel zorluklar için gelişmiş araçlar
Mimarlık, mühendislik ve inşaat (AEC) ile doğal kaynaklar ve altyapı sektörlerindeki kullanıcılar gelişmiş yazılım yetenekleri, giderek güçlenen bulut hizmetleri ve esnek abonelik seçeneklerinin yanı sıra çeşitli iyileştirmeleri sunarken; imalat sektörüne yönelik çözümler; tasarım, mühendislik ve ürün fabrikasyonuna yönelik en kapsamlı teknolojiler ile birlikte en yeni ve geliştirilmiş modelleme, simülasyon ve fabrikasyon özelliklerini sunuyor. Autodesk yeni “Autodesk AnyCAD” ile tüm üçüncü parti tasarım dosyaları için birlikte çalışabilirlik, Spark açık kaynak 3B baskı platformu üzerinde çalışan “Autodesk 3D Print Studio” ile de 3B baskı teknolojisini doğrudan suitlerin akışına entegre etme olanağı sunuyor.

Dijital sanatçılar ise film yapımcıları ve oyuncular; Autodesk araçlarından bütün yapım sürecinde yararlanabilirler. “Entertainment Creation Suite” içinde bulunan yazılımlar özellikle farklı lokasyonlarda bulunan ve farklı disiplinlerden ekiplerin birlikte en verimli şekilde çalışmalarına olanak sağlıyor. Animasyon performansı, içerik üretimi, işbirlikçi ve birbirine bağlı iş akışları ve kullanım kolaylığı; Entertainment Creation Suite’in 2016 versiyonunda gerçekleştirilen başlıca iyileştirmeler olarak dikkat çekiyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>