Avaya Scopia ile yaz sıcaklarına sanal toplantı çözümü

0

ID-100145277Türkiye’deki sıcak yaz mevsimi boyunca şirket yönetici ve çalışanlarının toplantıdan toplantıya koşturmak yerine zahmetsizce katılım sağlamaları ve üretkenlik seviyelerini koruyabilmeleri için Avaya “serinletici” bir fırsat sunuyor. Çok sayıda kanal ve cihaz ile müşteri ve ekip katılımını etkinleştiren çözümlerin lider sağlayıcısı Avaya, bulut bilişim tabanlı görüntülü konferans çözümünü Türkiye’deki tüm şirketlerin ücretsiz kullanımına açtı.

Şirketler; çok katılımcılı video konferans, dosya paylaşımını ve işbirliğini içeren Avaya’nın ödüllü video konferans çözümü olan Avaya Scopia’yı 30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabilecekler. Masaüstü ve mobil cihazlarla sorunsuz erişim sayesinde, büyük veya küçük tüm şirket sahipleri ve çalışanları, yer, cihaz ve işletim sistemi ne olursa olsun, Avaya Scopia ile yüz yüze görüşmeler yapabilecekler. Avaya Scopia kullanıcıları, mobil cihazları, masaüstü bilgisayarları ya da video konferans salon sistemlerini kullanarak biraraya gelebilirler ve gerektiğinde ilave kullanıcıları kolaylıkla davet edebilirler. Katılımcılar işbirliği yapmak ve sunumları incelemek üzere gerçek zamanlı olarak yüz yüze toplantı yapabilirler. Ayrıca geç katılan katılımcılar, grubun geri kalanını engellemeden, önceden paylaşılan bilgileri gözden geçirebilirler.

Bant genişliğinin sorun olduğu yerlerde, Avaya Scopia’nın gelişmiş ses ve video işleme özelliği her katılımcıya band genişliği açısından etkin veri akışı sunarak, hem yöneticilere toplantının tam kontrolünü verir, hem de herkesin aynı anda tüm toplantı katılımcılarını görmesini sağlar.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>