Avea inTouch 4 ve Avea Smartband tanıtıldı

0

Avea, kendi markası altında geliştirdiği akıllı cihaz serisinin yeni üyeleri Avea inTouch 4 ve Avea Smartband’i, 16 Aralık’ta İstanbul’da Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen özel gecede tanıttı. Lansmanın ev sahipliğini Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk yaptı. Gecenin sunuculuğunu Burcu Esmersoy üstlenirken,  Sıla da davetliler için çok özel bir konser verdi.

Gecenin sürpriz ürünü olan Avea Smartband, tüm konuklara hediye edildi. Avea Smartband’in tüm konuklara hediye edilmesiyle salonda heyacanlı bir yarışma başladı. DJ Oben Budak’ın sergilediği kısa bir müzik performansı esnasında, en çok kalori harcayan 4 konuğa da Avea inTouch 4 hediye edildi.

Erkan Akdemir: “Milyonları akıllı telefonla tanıştırdık”
Toplantının açılışında konuşan Avea CEO’su Erkan Akdemir, “Avea’nın teknolojik gücü, Avea inTouch 4 ve Avea Smartband ile bir kez daha ortaya çıktı. Müşterilerimize teknolojisi ve tasarımıyla öne çıkan böyle başarılı ürünler sunmaktan gurur duyuyoruz. Bugüne kadar müşterilerimizin önemli bir kısmı ilk akıllı telefon deneyimini Avea inTouch serisindeki cihazlarla yaşadı. Avea olarak milyonları akıllı telefonla tanıştırdık. Avea olarak akıllı telefon penetrasyonundaki liderliğimizi yeni akıllı cihazlarımızla daha da perçinleyeceğiz. Milyonları akıllı telefonlarla buluşturmaya devam edeceğiz. Avea inTouch 4 ve Avea Smartband’in müşterilerimiz tarafından büyük bir beğeniyle karşılanacağına inanıyoruz” dedi.

Üç farklı konsept üzerinde tasarlandı
Avea inTouch 4,  3 farklı konsept olan “Tarz, Teknoloji ve Eğlence” üzerinde geliştirilerek tasarlandı. Avea inTouch 4, “Tarzını Yakalamak” isteyenler için “Yenilikçi ve Şık Tasarım”a sahip. Avea inTouch 4’ün tasarımı ve renkleri tamamen Avea’ya özel olarak üretildi.

Avea Mobil Bağlantı Direktörü Baran Yurdagül, Avea inTouch 4’ün benzerlerinde bulunmayan Carbon Siyah, Titanium Gri ve Gold renk seçenekleriyle yenilikçi bir akıllı telefon olarak herkesin dikkatini çekeceğini ifade etti. Yurdagül, “Avea inTouch 4 ile metalik görünümü, ele oturan, kavisli ve ergonomik tasarımıyla oldukça şık bir ürüne imza attık.  Yandex tarafından Avea inTouch 4 sahipleri için özel olarak geliştirilen Avea Tema arayüzü ile kullanıcılar daha kolay ve hızlı bir kullanıma sahip olacaklar” dedi.

Avea Smartband ile hayatına hareket kat
Yeni Avea markalı cihazların diğer yıldızı Avea Smartband akıllı bileklik ise sağlıklı yaşam tarzını kontrol altında tutmak ve hareketli bir yaşama ayak uydurmak için tasarlandı.  Avea Smartband; adım sayma, katedilen mesafe ve harcanan kalori gösterme özellikleriyle kullanıcıları, hayatlarına hareket katmaya davet ediyor.  Avea Smartband, ayrıca uyku kalitesini takip ederek, derin ve hafif uyku süresi hakkında kullanıcıya bilgi veriyor. Avea Smartband, saat özelliğinin dışında akıllı alarm özelliği ile uykunun hafif olduğu saatte titreşimle uyandırabiliyor.  Telefona indirilebilecek mobil uygulaması ile Avea Smartband senkronize edildiğinde; günlük hedefler belirleme ve hedefleri takip etme olanağı sağlanıyor.  Günlük, haftalık, aylık raporlar ile aktivite geçmişi de kolaylıkla takip edilebiliyor.

Avea Smartband, Bluetooth 4.0 versiyonuna sahip Android 4.3 ve IOS 7 üzeri işletim sistemine sahip tüm akıllı telefonlarla uyumlu olarak çalışıyor. Avea inTouch 4 alan kullanıcılar, Avea Smartband’e çok daha avantajlı teklifler ile sahip olacaklar.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>