Avea’ya yurtdışından ödül

0

BT yönetimi ve otomasyon alanında 2014 yılında gerçekleştirdiği başarılı projelerle öne çıkan Avea, Barselona’da düzenlenen uluslararası HP Discover 2014 etkinliğinde “Yılın En iyi BT Yönetimi” ödülüne layık görüldü. Proje uygulayan tüm telekomünikasyon şirketlerinin başvurusuna açık olan organizasyonda Avea, gerçekleştirdiği projelerin başarısı, ölçülebilirliği ve ölçeklenebilirliğiyle öne çıkarak ödül alan şirket oldu.

Avea Teknoloji Operasyonları adına alınan ödül için, Avea Teknoloji Operasyonları Grup Direktörü Nazım Efe, “Avea olarak uluslararası bir organizasyonda çalışmalarımızın ödüle layık görülmesinden büyük memnuniyet duyuyoruz. Projelerimizi hayata geçirirken gelişen ihtiyaçları göz önüne alarak ölçeklenebilirliği ön planda tutan yaklaşımımız ve sürekli performans ölçümünü mümkün hale getiren ölçülebilir kalite anlayışımızla, operasyonel mükemmelliyet ve müşteri deneyimi ve memnuniyeti için çalışıyoruz” dedi.

Otomasyon projesiyle ayda 4 bin 200 saat kazanç sağlanıyor

Avea’ya ödül kazandıran projeler:

Proaktif Raporlama: Avea akıllı telefon uygulamalarını ve iş uygulamalarını kullanan son kullanıcıların ve abonelerin deneyiminin izlenmesini, ölçümlenmesini ve iş servislerinin yönetimine odaklı BSM ürünü üzerinde raporlanmasını sağlıyor. Böylece müşterinin yaşadığı olumsuz deneyimlere erken müdahale imkânı doğuyor.

Zengin Otomasyon Çözümleri: Süreç, sunucu ve ağ otomasyonuyla ayda yaklaşık 4 bin 200 saatlik işgücü kazanımı sağlanıyor. Sistem ayrıca uygulama, sistem ve ağ katmanlarında da zengin otomasyon olanakları sunuyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>