Avnet, Lenovo Kurumsal Ürünler distribütörü oldu

0

Avnet, IBM’in System x sunucu işlerinin Lenovo’ya geçişiyle birlikte  Lenovo’nun System x (x86) sunucuları ve ilgili çözümlerini dağıtmaya başladı.

Avnet Teknoloji Türkiye Satış Direktörü Atakan Coşkun, anlaşmayla ilgili olarak; “Avnet Türkiye olarak, 1 Ocak 2015 tarihinden itibaren Lenovo sistemlerinin satışı ile ilgili hizmet vermeye başladık. Avnet’in Lenovo işbirliği ile çözüm ortaklarımıza, presales ve lab services desteği, ürün eğitimleri, lojistik çözümleri, finansal çözümler ve konfigürasyon garantisine kadar birçok farklı alanda, ek hiçbir bedel talep etmeden hizmetler sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Avnet, Lenovo System x alımının bir parçası olmayan çözümler, hizmetler ve programlar ile IBM’i desteklemeye devam edecek. Bunlar arasında Avnet Academy aracılığıyla sunulan IBM eğitim hizmetlerinin yanı sıra IBM Power Systems , Storage Systems, Power-based Flex servers ve PureApplication ile PureData aygıtları da bulunuyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>