Avnet’ten yeni Cisco HyperFlex Sistemleri çözümü

0

Dünyanın önde gelen teknoloji distribütörlerinden olan Avnet, Avrupa-Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesindeki iş ortaklarına yeni Cisco HyperFlex sistemlerini satan ilk distribütör olduğunu duyurdu. Cisco’nun sektör lideri UCS Sunucu platformu üzerine inşa edilen Cisco HyperFlex, Sunucu ile depolama ve ağ konularını birleştirerek veri merkezlerinde işletme uygulamaları kullanan müşteriler ve uzaktaki ofislerle şubeler için sadeleştirilmiş, kullanımı kolay bir platforma dönüştürüyor.

Cisco’nun HyperFlex ürün portföyü 1 Mart 2016’da piyasaya sürülmüş ve Avnet’in iş ortaklarına network’den sunuculara ve depolamaya kadar uçtan uca yazılım tanımlı altyapı sunmasına olanak sağlamaktadır.

Avnet Teknoloji Çözümleri, EMEA Ana Tedarikçiler ve Teknoloji Grupları Başkan Yardımcısı Marcus Adae, “EMEA bölgesindeki ortaklarımıza bu yenilikçi çözümü sunabildiğimiz için onların hiper-bütünleşik altyapıyı kullanabilmesini sağlıyoruz. Cisco farklı birleşmiş platformlarda çalışma tecrübesi sayesinde müşterilerin veri merkezi ihtiyaçlarını anlamak için farklı bir konuma sahiptir. HyperFlex portföyü müşterilerin en iyi gelecek nesil teknolojilere ulaşabilmesini sağlarken bir yandan da büyüyen depolama pazarındaki karışıklıkları sadeleştiriyor.” açıklamasını yaptı.

Çeviklik, verimlilik ve uyum

Cisco EMEAR Veri Merkezi & Sanallaştırmadan Sorumlu Direktörü Patrick Schmidt “Avnet’in birleştirilmiş çözümleri hızlı ve etkili bir şekilde pazara çıkarma konusunda ciddi bir tecrübesi var. İş ortaklarımıza Avnet’in uzman bütünleşik sistemler sistemler ekibi ve eğitim programlarını sunabilmeyi dört gözle bekliyoruz. HyperFlex müşteri sistemlerinde bilgisayar işlemleri, depolama ve networking konularını sadeleştirilmiş, kullanımı kolay bir platformda birleştirerek müşterilere yeni çeviklik, verimlilik ve uyum sağlama seviyeleri sunuyor.” sözleriyle görüşlerini açıkladı.

Avnet ve Cisco EMEA bölgesinde altı yıldır iş birliği içinde çalışmakta ve en son bu işbirliği Türkiye’yi de kapsayacak şekilde genişletilmişti. Avnet, 2013 ve 2014 yılı Cisco Küresel Dağıtım Ortağı ve 2013, 2014 ve 2015 yılı EMEA bölgelerinde Cisco Yılın Veri Merkezi Distribütörü ödülleri de dahil olmak üzere, Cisco’nun veri merkezi işlerini büyütmesine katkılarından dolayı birçok ödül almıştır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>