Balmuda SoftBank ile işbirliği yapıyor

0

Balmuda SoftBank

Akıllı telefon sektörüne giriş yapmak isteyen Balmuda SoftBank ile işbirliğine gidiyor. Balmuda, tasarım tecrübesini telefonlara getirecek.

Balmuda SoftBank ile birlikte çalışacak

Şık cihazlarıyla tanınan Japon tasarım şirketi Balmuda, akıllı telefon geliştirmeyi planladığını duyurdu. Bunun için Balmuda, Kyocera ve SoftBank ile işbirliği yapacak.

Balmuda; hava temizleyicileri, nemlendiriciler, ışıklar, hoparlörler vb. dahil olmak üzere ev için oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip. En iyi bilinen ürünü “Balmuda The Toaster” adlı bir ekmek kızartma makinesi olup, yaklaşık 235 dolarlık fiyata sahip. Balmuda’nın ürünleri kullandığı teknolojiden ziyafe, şık tasarımlarıyla ön plana çıkıyor.

Balmuda, yaptığı duyuruda, akıllı telefon işinin giderek metalaştırılmasından bu yana, şirketin yalnızca kendisinin yapabileceği bir deneyim sağlamak istediğini belirtti. Bunun için Balmuda yeni işbirlikleri yaparak akıllı telefon geliştireceğini duyurdu. Balmuda’nın tasarım konusundaki tecrübesini göz önüne aldığımızda, çok şık bir telefon beklentisinin olduğunu söyleyebiliriz.

Cihazın kendisiyle ilgili henüz çok fazla ayrıntı yok, ancak Kasım ayında piyasaya sürülmesi beklenen bir 5G cep telefonu olacak. Kyocera ve SoftBank, Balmuda’nın bu alanda işbirliği yapacağı şirketler oldu.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>