Bank of America Bitcoin konusunda kararlı

0

Bank of America Bitcoin

Bank of America Bitcoin konusunda daha önce balon ifadelerini kullanmıştı. BofA, bu açıklamasını bir kez daha yeniledi.

Bank of America Bitcoin’e güvenmiyor

Son günlerde çok hızlı bir yükseliş içine giren Bitcoin, rekor üstüne rekor kırmaya devam ediyor. Bu yükselişle birlikte birçok kurum, yatırımcı ve ülke Bitcoin’e bakış açısını değiştiriyor.

Ancak Bank of America, Bitcoin için daha önce sergilediği sert tutumu göstermeye devam edecek gibi görünüyor. Bank of America analistleri yaptığı açıklamada, Bitcoin’in balon olduğu ifadelerini bir kez daha yeniledi. BofA’ın stratejisti Michaeel Hartnett ise balon fiyatları, çaresi politika yapıcılar, aç gözlü konumlandırma, Çin ve tüketicilerin 2021’in en zehirli karışımı olduğu ifadelerini kullandı.

Ancak BofA gibi birçok kurum ve ülkenin gösterdiği bu tutuma karşın Bitcoin, önlenemez yükselişine devam ediyor. Toplu para basımında Bitcoin’in çok hızlı yanıt vermesi gibi durumlar, yatırımcıların paralarını altından çekip Bitcoin’e aktarmasına neden oluyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>