Bankalara tek noktadan kart stok takibi

0

Bankaların kart stoklarını takip ederken karşılaştıkları zorlukları ortadan kaldırmak amacıyla geliştirilen Stoknow, kart stoklarının tek noktadan takip edip stok bilgisini kart basım ofislerine ve banka şubelerine doğru şekilde aktarmanın yanı sıra, hem güncel, hem geçmişe ait raporlama yapıyor, kart adedi azaldığında uyarı veriyor ve anlık karar üretip kart siparişi verebiliyor.

Bankaların kart üretici kuruluşlardan satın aldıkları ham kartların sayı takibini kolayca yapabileceği bir sistem olan Stoknow ile şubelerde teslim bekleyen kart stokları görülebiliyor, transfer halindeki kolilerin teslim ve zayi bilgisini verilebiliyor.

Web tabanlı yapısıyla, bankaların kullandıkları tüm kart paketlerine uyum sağlayabilecek parametrik bir sistem olan Stoknow, ürün, marka, kart tipi gibi kart niteliklerinin yanı sıra, nokta bazında stok sorgulama yapabiliyor.

Genel Müdürlük, toplu ve anında basım noktaları için üç farklı web uygulaması ile çalışan Stoknow’ın kullanıcı dostu web ekranı da kolaylık sağlıyor.

Fatih Sarı

Yaklaşık 20 yıldır teknoloji yazıyor. Deneyimlerini paylaşabilmek ve kurumu daha da büyütebilmek adına SDN Bilişim ailesine katıldı. TechInside yayın koordinatörü olarak görev yapıyor. Beşiktaş aşığı, evli ve Kartal isimli bir erkek çocuk babası...

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>