Barack Obama Facebook’ta!

0

obamaPopüler sosyal medya sitesi Facebook’a en son katılan isimlerden biri de ABD Başkanı Barack Obama oldu. Barack Obama’nın Facebook sayfası siyasi kampanya içerikli değil. ABD Başkanı sayfanın yönetimini ekibe bırakmayarak insanlarla doğrudan iletişim kuracak.

Barack Obama’nın ilk paylaşımı kendisinin yer aldığı bir video oldu. Obama bu videoda hesabını nasıl kullanacağı konusunda ipuçları veriyor. ABD Başkanı Facebook yoluyla insanların kendisine düşüncelerini rahatça iletebileceğini söyledi. Videolu paylaşıma yorum yazan Mark Zuckerberg, Başkanın katılmasından memnuniyet duyduğunu belirtti.

Barack Obama, sayfasına 1992 yılında Michelle Obama ile yaptığı evlilik gibi önemli olayları da kilometre taşlarına eklemiş.

Geçtiğimiz mayıs ayında da Twitter’a katılan Obama’nın yaklaşık 20 kadar yardımcısı Twitter, Instagram, Beyaz Saray Facebook sayfası ve Youtube kanalını yönetiyor.

 

Kaynak: ShiftDelete.net

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>