Başarılı bir girişimin gerçek hikayesi! – Trexo nasıl ortaya çıktı?

0

Sunduğu inovatif prodüksyon ürünleri ile dikkatleri üzerine çeken Türk şirketi Trexo Innovation, yakın zamanda sunduğu ilk ürünlerle hem Kickstarter‘da hem de Türkiye‘de adından söz ettirmeye başladı. Trexo Innovation CEO’su Serdar Kılıçbay ile Kickstarter yatırımlarını ve elde edilen başarıyı konuştuk.

Trexo Slider, Kickstarter’da büyük bir yatırım aldı

”Babadan kalan genetik bir bozukluk sonucunda, üretim sevdalısı olmuşuz” diyen Trexo Innovation CEO’su Serdar Kılıçbay, Trexo’nun arkasındaki gücün ailedeki üretim sevdası olduğunu aktarıyor. İlk ihracatını ABD’ye yaparak yola çıkan Trexo’nun CEO’su şirketin üretim ve inovasyon tutkusunu satışa döndürmesinin de pek tabii önemli olduğunu vurguladı.

Trexo Slider Kickstarter projesi: https://bit.ly/3zQZwVw

Serdar Kılıçbay Instagram adresi: https://www.instagram.com/serdarkilicbay/

Teknopark İstanbul’da faaliyet gösteren Trexo Innovation yakın bir zamanda  fotoğraf üzerinden rota planlaması yapabilen dünyanın görüntü işleme teknolojisine sahip ilk masaüstü dolly‘si Trexo Wheels’i tanıtmış, ürün Amerika Birleşik Devletleri’nde başlatılan Kickstarter kampanyası ile dikkatleri üstüne çekmişti. Şimdi ise Trexo, hareket kontrolü, dikey çalışma, paylaşılabilir ön ayarlar, Timelapse ve çok daha fazlası ile güçlü ve kompakt kamera kaydırıcısı olan Trexo Slider ile birlikte Kickstarter’dan aldığı büyük bir yatırımla gündemde.

Trexo Slider, çok küçük bir form faktöründe inanılmaz güce sahip harika bir hareket kontrol aracı olarak karşımıza çıktı. Ultra taşınabilir ve kompakt tasarım, gittiğiniz her yere profesyonel performans getirmenize yardımcı olur. Trexo Slider’ınızı neredeyse her sırt çantasında taşıyabilirsiniz.

Trexo Slider’ın kılavuz vida tasarımı, kayışla çalıştırılan arabaların titreme, atlama ve titreşim gibi tüm sorunlarını ortadan kaldırır ve 0,001 mm/saniye kadar yavaş ve 3 cm/saniye kadar hızlı hassas hızlara sahip olmanızı sağlar. Trexo Slider, ultra sessiz motoruyla röportajlar ve vahşi yaşam fotoğrafçılığı için de oldukça uyumlu.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>