Bayramda teknolojinin hızından faydalanın!

2

Bankalararası Kart Merkezi (BKM), İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) ile yaptığı işbirliğiyle “temassız ödeme” seçeneğini tercih eden kart kullanıcıları için  kazandıran kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Otomobil, minivan, jip, minibüs, midibüs (1-20 yolcu), kamyonet (4.000 kg altı) tipi araçların yararlanabileceği kampanyada temassız ödeme seçeneğini kullananlar, yolculuklarına 10 TL’lik indirim ayrıcalığı katacaklar. 

Son gün 10 Eylül

Bayram yolculuklarını daha hızlı ve avantajlı hale getirecek kampanya kapsamında temassız kart sahipleri, İDO’nun Eskihisar ve Topçular araba vapuru seferlerinde tüm bankalara ait temassız banka ve kredi kartları ile yapacakları tek yön geçişlerde 45 TL yerine 35 TL ödeyecekler. Kampanya 10 Eylül tarihine kadar sürecek.

 

Kampanya koşulları 

  • Kampanyaya tüm bankalara ait temassız özellikli kredi kartı, banka kartı ve ön ödemeli asıl ve ek kartlar dahildir.
  • Kampanya indirimi sadece temassız olarak yapılan ödemeler için geçerlidir.
  • Kampanyada kazanılan 10 TL indirim, Eskihisar ve Topçular gişelerinden yapılan temassız ödemelerde anında uygulanacaktır.
  • Kampanya ilk 5.000 araç ile sınırlıdır.

Alışverişin hızlı ve kolay yolu

Temassız ödemeler, nakit paraya göre 7 saniye daha hızlı ödeme imkânı sunarken, kart kullanıcıları kartlarını ellerinden bırakmadan hızlı, güvenli ve hijyenik ödeme deneyiminin keyfini yaşıyorlar. 

Yorumlar

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>