Bilişim 500 Ödülleri sahiplerini buldu

0

Bilişim 500 Ödülleri

Türkiye’nin bilişimin gücüyle yükselmesine katkı sağlayan teknoloji sektörü şirketlerinin dahil olduğu “İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye 2017Bilişim 500” araştırmasının sonuçları, İstanbul’da düzenlenen etkinlikte açıklandı. TechInside olarak yerinde takip ettiğimiz etkinlik sonrasında, BThaber Yönetim Kurulu Başkanı Murat Göçe ile, Bilişim 500 ödülleri hakkında konuştuk!

Bilişim 500 Ödülleri sahiplerini buldu

İstanbul’da düzenlenen etkinlik sonrasında, mikrofonumuzu BThaber Yönetim Kurulu Başkanı Murat Göçe‘ye uzattık. Göçe, Bilişim 500 hakkında düşüncelerini anlatırken, teknoloji ve bilişim sektörü hakkında da önemli açıklamalarda bulundu.

BThaber Şirketler Grubu Başkanı Murat Göçe açılış konuşmasında, “Bilişim 500 araştırması bilişim sektörünün gelişimine, şirketlerin hem pazarlarını hem de rakiplerini değerlendirmelerine önemli katkılar sağlıyor. Ölçemezseniz, yönetemezsiniz ve geliştiremezsiniz. Bu nedenle bu çalışma ile farklı parametrelerle sektörün yıllık gelişimini gözler önüne seriyoruz. Bilişim 500 Kataloğu, sektör için gerçekten önemli bir başvuru kaynağı.

Özellikle yurtdışı firmalarının şirket satın alma kararlarında iyi bir referans olduğunu gözlemliyoruz” diye konuştu. Bilişim 500 Araştırması’nın Anadolu’nun tamamına yayılabilmesi için geçen yıl hayata geçirdikleri ‘PLUS’ konseptinin de bir ‘ilk’ olarak BT sektörünün Türkiye’nin bütünündeki potansiyelini ortaya koyduğuna dikkat çeken Murat Göçe, “Bu yıl da Anadolu’daki şirketlerimizi unutmadık. PLUS Kategorisi ile iller bazında da sıralama yaptık ve farklı başlıklarda kıyas imkânı Türkiye’nin bir bütün olarak BT başlığındaki değerini, il bazında ortaya çıkarttı.” dedi.

 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>