Bilişim 500’de lider değişmedi

1

M2S Araştırma ve Pazarlama Hizmetleri tarafından yapılan İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması sonuçlarına göre ilk üç sırada Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone yer alırken bilgi teknolojileri lideri Teknosa, iletişim teknolojileri lideri Türk Telekom oldu. Araştırmada ayrıca şirketlere donanım, yazılım ve hizmet gelirlerinin yanı sıra faaliyet alanlarına göre dokuz temel kategoride plaket verildi. Türkiye Bilişim Pazarı’nın 2014 yılında olduğu gibi 2015 yılında da yüzde 12 büyüyerek 78 milyar lira olması bekleniyor. Etkinlik sırasında BThaber Şirketler Grubu Başkanı Murat Göçe’nin görüşlerini aldık.

Yorumlar

  1. Ne beklentimiz olucak ilk 500 içinde dünyada isim yapmış bir şirketimiz yok ve bu 500’ün 12’si sadece Yüksek teknolojik ürünler üretiyor ve sadece 3’ü veri pazarlama üzerinden faaliyetini sürdürebiliyor ne diyelim..!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>