Binance CEO’su Bitcoin tahminini açıkladı

0

Binance CEO’su Bitcoin

2020 yılında beklenenin altında bir performans gösteren Bitcoin, son günlerde rekorlara koşuyor. Binance CEO’su Bitcoin için kendi öngörülerini paylaştı.

Binance CEO’su Bitcoin için açıklama yaptı

Son haftalarda hızlı bir şekilde yükselen Bitcoin için yeni gelecek tahminleri gelmeye başladı. Channel News Asia’ya röportaj veren Binance CEO’su Zhao, Bitcoin’in mevcut yükselişiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Zhao’ya göre Bitcoin, şu anki piyasa değeri 10 trilyon dolar olan alının yerini alabilir. Zhao’ya göre değer deposu olan Bitcoin, altına kıyasla birçok avantaja sahip. Altın çok bölünemez yapıdayken, Bitcoin değer transferi konusunda önemli bir avantaj sağlıyor. Ayrıca fiziksel olarak taşıma durumunun olmaması da Bitcoin’i öne çıkarıyor. Zhao, altının çok iyi bir değer deposu olduğunu ancak kullanım durumunun kısıtlı olduğunu, Bitcoin’in ise kesinlikle bir gelecek olduğunu söylüyor.

Zhao Bitcoin’in değerinin ise 2021’den önde 20 bin dolar seviyesini kırması durumunda şaşırmayacağını söyledi. Direkt olarak fiyat tahmini yapmak istemediğini belirten Zhao, çok iyimser olduğunu da ekliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>