Binance CEO’su Changpeng Zhao Bitcoin hakkında konuştu

0

Zhao Bitcoin

Binance CEO’su Changpeng Zhao Bitcoin hakkında ön görülerini paylaştı. Changpeng Zhao’ya göre Bitcoin ciddi bir artış yaşayabilir.

Changpeng Zhao Bitcoin tahmini

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, sektördebelirleyici bir rol oynuyor. Şirketin CEO’su Changpeng Zhao, kripto para sektörüne yönelik önemli açıklamalarda bulundu.

Changpeng Zhao, Bitcoin’in şu anda 10 bin dolar seviyelerinin altında olduğuna dikkat çekti. Bununla birlikte eninde sonunda kırılmayı yaşayacağını ve yükselişe geçeceğini belirtti. Ancak Zhao, bu yükselişin tam olarak neye sebep olacağını bilmediğini de ifade etti.

Bitocin’in uzun süredir bu seviyelerde dolaşması, dünyanın en yaygın kripto parasının steable coin gibi algılanmasına neden oluyor. Bu da kripto para piyasasının büyümesinde kısmi bir engel oluşturuyor.

Son dönemde Bitcoin cüzdanı sayısında da ciddi bir artış yaşanıyor. Bu da yatırımcı sayısının, dolayısıyla da yükseliş bekleyenlerin sayısının arttığını gösteriyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>