Binance maske yardımı yaptı mı?

0

Binance maske

PRUH’da doktor olarak görev yapan Singhal, Binance için teşekkür mesajı yayınladı. Peki İngiltere’de Binance maske yardımı yaptı mı?

Binance maske yardımı için teşekkür mesajı aldı

Kripto para sektörü, pandemi döneminde sağlık kuruluşlarına mümkün olduğunca yardım etmeye çalıştı. Bunlar arasın maddi yardımların yanı sıra maske gibi tıbbi ekipmanlar da yer aldı.

Londra’nın en büyük araştırma hastanelerinden biri olan PRUH’ta viroloji bölümü başkanı Dr.Tarun Singhal, Binance hakkında önemli açıklamalar yaptı. Singhal, pandemi ile mücadeledeki katkılarından dolayı Binance’e teşekkür ettiğini söyledi. Ayrıca Binance’in bu katkılarının, diğer teknoloji şirketleri için de ilham olmasını umduklarını belirtti.

Binance Yardım Vakfı tarafından paylaşılan verilere göre Binance, dünya çapındaki birçok hastane için toplamda 1 milyona yakın maske paylaşımı yapmıştı. Singhal tarafından yayınlanan teşekkür mesajı, Binance’in maske yardımı yapmış olabileceğini gösteriyor.

Ayrıca Binance CEO’su Changpeng ise içinde bulunduğumuz bu kriz döneminde, sağlık kuruluşları ve çalışanlar için kişisel koruyucu ekipman sağlamaktan mutluluk duyduklarını belirtti.

Binance, yardım vakfı aracılığıyla bu tip konularda duyarlı davranarak adından bir hayli söz ettiriyor. Ayrıca yapılan yardımlarla kripto para sektörü, bu konuda örnek sektörler arasında yer almaya çalışıyor diyebiliriz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>