Binance Swipe cüzdanını satın aldı

0

Binance Swipe

Kripto para sisteminin önemli borsalarından Binance Swipe cüzdanını satın aldı. Swipe, artık Binance bünyesinde faaliyet gösterecek.

Binance Swipe ile büyüyecek

Kripto para sektöründeki en büyük borsalardan biri olan Binance, dikey ve yatay büyüme için yeni satın almalar yapıyor. Bunun için Binance, özellikle önemli kripto para cüzdanlarını hedef alıyor.

Son olarak Binance, 50 milyondan fazla noktada kripto parayla alışveriş yapmayı sağlayan Swipe cüzdanını satın aldı. Swipe’ın kullanıcılar için sunduğu en önemli özellik, alışveriş sırasında kullanıcılara kripto paraları itbari para birimine dönüştürme imkanı sunmasıydı. Visa’nın ortağı Cortis Financials ile ortak çalışan Swipe, bu sayede kripto paraların günlük hayatta kullanımını daha kolay hale getirmekteydi.

Swipe Euro, dolar ve pound para birimlerinin yanı sıra Kore Wonu ve Filipinler Pesosu desteği sağlıyor. Ayrıca platformun kendi para birimi olan SXP kullanıldığında, kullanıcılara yüzde 4 oranında Bitcoin geri ödemesi de sağlanıyor.

Binance, Swipe’ı satın alarak hem daha fazla para birimi destekleme hem de kripto paraların günlük ölçekte kullanımını artırma hedefine bir adım daha yaklaştı. Binance, Swipe’ı satın aldıktan sonra borsada SXP de listelenmeye başladı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>