Bing logosu değişecek mi?

0

Bing logosu

Microsoft, arama motoru Bing logosu için yeni çalışmalara başladı. Microsoft, akıcı tasarım için Bing’in logosunda değişime gidebilir.

Bing logosu için çalışmalar devam ediyor

Microsoft son yıllarda tasarım konusunda önemli değişiklikler yapıyor. Özellikle 2018 yılında Office paketi için Microsoft’un yaptığı tasarım değişikliği büyük bir ses getirmişti.

Benzer şekilde 2019 yılında Microsoft, 100’den fazla simgeyi yeniden tasarlamayı planladığını duyurmuştu. Daha sonra ise Windows 10 simgelerinde önemli değişiklikler yaşanmaya başlamıştı. Microsoft özellikle akıcı tasarıma geçiş yaparak, kullanıcıların daha çok ilgisini çekebilecek tasarımlar üzerinde çalışıyor.

Keskin dönüşlere sahip olan Bing logosunun, akıcı tasarım çalışmaları kapsamında daha kıvrımlı bir hal kazanması için çalışmalar devam ediyor. Microsoft, Bing’in yeni logosunu henüz resmi olarak yayınlamadı. Yeni logo için kullanıcı deneyimi araştırmalarından olumlu geri dönüşler alınırsa, Bing’în logosunun değişecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>