Bird bisiklet paylaşım hizmeti verecek

0

Bird bisiklet paylaşım hizmeti

Elektrikli scooterları ile ön plana çıkan Bird, hizmet ağını genişletiyor. Bird bisiklet paylaşım hizmeti, yeni bisikletlerle geliyor.

Bird bisiklet paylaşımı için planını açıkladı

Bird, scooterların ötesine geçiyor ve bisiklet paylaşım pazarına giriyor. Ayrıca Şirket, bu yıl birkaç ülkede piyasaya sürmeyi planladığı kendi e-bisikletini ortaya çıkardı.

Scooter alanında önemli bir tecrübeye sahip olan Bird, elektrikli bisikletleriyle de adından söz ettirecek. Bird’ün elektirkli bisikleti yüzde 20’ye varan eğimleri bile kolaylıkla çıkabilmenizi sağlıyor. Saatte 25 km azami hıza ulaşabilen bisiklet, tam dolu batarya ile 90 km yol gidebiliyor.

Ön tarafta bir saklama sepeti, bir LED far ve arka lamba, dijital ekran ve sesli komutlar, yerleşik bir kablo kilidi Birdü Bike’ın tasarımında ön plana çıkıyor.

Bisiklet ayrıca, belirlenmiş alanlarda motoru durduracak veya yavaşlatacak Bird’s geofence teknolojisine de sahip. Bird’ün kurucusu ve CEO’su Travis VanderZanden, şirketin Bird Bike programını “hizmet verilebilir adreslenebilir pazar büyüklüğünü yılda 5 milyar yolculukla” genişleteceğini söyledi.

Şirket, Bird Bike’ı 2021’de Kuzey Amerika, İtalya, İspanya, Almanya, İrlanda ve Fransa’daki belirli şehirlere getirecek. Her bisikletin Bird uygulamasıyla kilidini açmak için tarayabileceğiniz bir QR kodu bulunacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>